גילגולים
 
 

ארונות פתיחה

ארונות פתיחה מעוצבים במחיר משתלם

רכישת ארונות פתיחה מעוצבים היוותה אתגר מאז ומעולם ללא מעט רוכשים. הם שאפו להתאים בין פונקציונליות הארון לבין עיצובו, וכמובן – לבדוק אפשרויות כיצד ניתן לחסוך בעלות הקנייה. זאת ועוד תוכלו לקרוא כאן ולקבל מידע חשוב על ארונות מתקדמים שגם ישרתו אתכם נאמנה הלכה למעשה וגם יתאפשרו במחיר מפנק ובלתי נשכח.
 
ארונות מדף ללא דלת – חיסכון אדיר
 
בדרך כלל, לקוחות שייוותרו על הארון ויחליטו לרכוש אסופת מדפים במקומו ימצאו את עצמם משקיעים לא מעט כסף במדפי יוקרה – שעיקר ההשקעה בהם הייתה על העיצוב החיצוני שלהם ולא על פונקציה מסוימת. ברכישת ארון ללא דלת אתם מקבלים את אותם מדפים – במחיר סיטונאי משום שהרכישה אינה נרשמת כאוסף מדפים אלא כארון, והיעדר הדלתות בו חוסך לא מעט במשאבי הקנייה. לכן, מסתמן שאתם קונים התקן שמהווה אסופת מדפים – במחיר זול בהרבה מרכישת אותם מדפים בנפרד.

ארונות פתיחה
ארונות פתיחה מעוצבים בסגנון כפרי
 
בסגנון כפרי – יש לשים לב להתקנים העגולים של העגול: קצוות ארון עגולים ולא חדים, ומעטפת ארון עגולה כמו במשקוף עגול של דלת. ככל שהתקני דלתות הארון מכילים יותר אלמנטים עגולים – כך מתקרב עיצובם לעיצוב הכפרי, וזאת משום שהתקן אחסון או משקוף עגול סימלו מאז ומעולם מקום נמוך ונגיש, בעוד התקנים מרובעים סימלו מקום גבוה ומרוחק, כיאה לעיצוב עירוני.

ארונות פתיחה מעוצבים בסגנון מודרני
 
ארונות פתיחה או חדרי ארונות שיין דור עם דלת מזכוכית, עץ או מתכת מצופה עץ (אלומיניום מצופה פורניר לדוגמה). ארונות אלו יהיו צבועים, על פי רוב בצבעים כמו שקוף, לבן או לבן שמנת, כאשר לבן שמנת ישתלב ברוב הבתים המודרניים ברוב המקרים ולבן שלג ישתלב בעיקר בחדרים בהם סגנון העיצוב הוא מעושן, מבוסס על צבעים אבסולוטיים כמו שחור, לבן וכד' ללא צבעים חמים שרק- "דומים" להם כמו למשל חום או כתום.

פרזול ארונות
 
פרזול לארונות פתיחה במחיר משתלם יכול להיות נגיש כאשר רוכשים אותו במרוכז לארונות קיימים, או כאשר רוכשים את אותו דגם לארונות החדשים שזה עתה סיימתם לאפיין ואתם שואפים לרכוש אותם. פרזול שנקנה כך בצורה סיטונאית יכול לזכות את לקוחותיו במחיר זול יותר PERיחידה. אפשרויות הפרזול שישנן הן – עגולות, מרובעות, ובצורות מקוריות פרי פיתוחם של אדריכלים. כמו כן, דגם מסוים של ידית יכול להופיע במספר גדלים: מגודל קטן (על פי רוב בידית הטלסקופית העגולה) ועד גודל גדול.
 
 
 
 
 
 
חברת גילגולים חדרי ילדים הינה חברה ותיקה המתמחה בתחומים:
חדרי ילדים, עיצוב חדרי ילדים, ארונות ילדים, פינות עבודה ועוד - נשמח לעמוד לשירותכם.